O mnie

Jak nazwa bloga wskazuje, jestem magistrem choć już nie świeżo upieczonym. Turystyka i Rekreacja na UAM, oprócz ogromnego rozwoju intelektualnego ;), pozwoliła mi podróżować i rozwijać moją największą pasję jaką są góry i wszystko co z nimi związane. Rodzice i brat zaszczepili we mnie pasję do wspinaczki i podróży dzięki temu od najmłodszych lat miałem do czynienia z turystką i górami.
W 2003 roku wyruszyłem po raz pierwszy autostopem poza granice Polski. Ta dwutygodniowa wyprawa za niecałe 50 euro pozwoliła mi przekroczyć niewidzialną granicę, uwierzyć, że mogę pojechać dalej, a  kiedy w następnym roku zdobyłem Mont Blanc stwierdziłem, że mogę też wejść wyżej. Od tego czasu odwiedziłem już  6 kontynentów  i wszedłem na 6 z 9 szczytów Korony Ziemi, której zdobycie jest moim dziecięcym marzeniem. Otrzymałem też Nagrodę im. Andrzeja Zawady i dzięki niej prawie udało się pobić rekord w zdobywaniu "Śnieżnej Pantery" za co otrzymałem wyróżnienie w kategorii Alpinizm na Kolosach 2012
Mieszkałem kilka miesięcy w Genui, Manchesterze, Nowym Yorku, Brisbane i  kanadyjskim Squamish pracując w różnych, czasem dziwnych sytuacjach.
Oprócz wspinaczki i alpinizmu (rekord w czasach świetności VI.3) uwielbiam biegać na długie dystanse (na koncie już kilka ultramaratonów) i uprawiać każdą inna formę aktywności fizycznej, czego kwintesencją są rajdy przygodowe w których startuję jak tylko mam okazję.
 Jestem fanatykiem filmowym i dzięki temu mam bardzo rozbudowaną wyobraźnię. Zawsze mam plan B i wierze w szczęśliwe zakończenia. Uważam, że życie polega na spełnianiu marzeń. Swoich i cudzych.
No Risk No Fun

Dla zainteresowanych:
 Goldenline - mój profil na Goldenline, tam cała moja zawodowa przeszłość;)
Nagroda im.A.Zawady - w doborowym gronie laureatów:)
www.poco-loco.pl - to robię aktualnie i z góry zapraszam